אירועים עסקיים סטייג' קריוקי בר

החלטתם לחגוג את האירוע העסקי שלכם בפורמט של אירועי בוטיק? ברוכים הבאים ל-STAGE" קריוקי בר"! בעוד מרבית האירועים העסקיים נחגגים בפורמאליות במתחמי אירועים סטנדרטים, אנחנו מזמינים אתכם לחגוג את האירוע שלכם עם מיטב העובדים שלכם, בחוויה שונה מכל מה שהכרתם עד היום.

היום הכי מגבש שהיה לכם!
אחת המטרות הברורות של ימי החברה וימי הכייף לעובדים, היא לגבש את כולם. לבעלי האירגונים הגדולים ובתי העסק הקטנים גם יחד, יש רצון לגרום לעובדי החברה להתלכד ולהרגיש כמשפחה קטנה. לא בכדי עורכים את יום הגיבוש, ומעבר לכייף המקופל בו, גם ישנם רבדים שונים שחשוב להחדיר לאירוע. ב-STAGE" קריוקי בר" יש לכם היכולת ללכד את העובדים שלכם ולגבש אותם על הצד הטוב ביותר! במתחם שלנו העובדים שלכם שרים ביחד, מצטלמים ביחד, שותים ביחד ואוכלים ביחד. לא תוכלו לבקש יום גיבוש מגבש יותר. למוסיקה כוח רב בליכוד וגיבוש, ואצלנו במתחם השירה המגניב, יהפוך ערב הגיבוש לעבודת צוות שתשרת אתכם כבר ביום למחרת במשרדכם.

צפייה משותפת באירועי ספורט
אנו שמחים להציע לכם אטרקציה נוספת מעבר לשירות המוסיקה המתקדם שלנו. בחיפושכם אחר מועדונים לאירועים לשם צפייה באירועי ספורט, נשמח להיות לכם הכתובת! כחלק מיום הגיבוש שלכם, או אפילו כיום צ'ופר לעובדים שלכם, אתם מזומנים להנות מצפייה משותפת באירועי הספורט הגדולים בשידור חי! החדרים הפרטיים שלנו מאובזרים בציוד משוכלל הכולל מסכים גדולים, בהם ניתן לערוך צפיות משותפות.

אירועים עסקיים
אירועים עסקיים


למזמינים אירוע עסקי דרך אתר מפיק - צילום מגנטים + איבזור מסיבה במתנה!

*אירועים עסקיים בלבד!


  
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
טלפון ליצירת קשר - 073-7840932
 

שם (*)

טלפון (*)

מייל

נושא (*)